Valgus & Vari fotostuudio koduleht ja kasutajakeskkond.

Kasutustingimused

1. Kasutustingimuste kehtivus

1.1. Veebilehe valgusjavari.ee (edaspidi Veebileht) omanik on Value Factor OÜ (edaspidi Müüja), registrikood 12730947, asukohaga Kannistiku tee 18, Lemmatsi, 61704, e-posti aadress janar[ät]valgusjavari.ee.

1.2. Kasutustingimused kehtivad Veebilehelt teenuste ostmisel ja keskkonna valgusjavari.ee kasutamisel.

1.3. Veebileht jätab endale õiguse teha kasutustingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel valgusjavari.ee. Tehingule kohaldatakse tehingu toimumise ajal kehtinud tingimusi.

1.4. Kliendil (edaspidi Klient) on võimalik enne teenuste ostu sooritamist kasutustingimused salvestada, printida ja vajadusel taasesitada.

2. Hinna- ja tooteinfo

2.1. Ükski Veebilehe hinnakalkulaatoris toodud hind ei sisalda käibemaksu, sest Value Factor OÜ pole käibemaksukohuslane.

2.2. Kõik teenuste hinnad on Veebilehel eurodes ning maksmisel saab tasuda ainult eurodes.

2.3. Veebilehe poolt vahendatavad kaubad ja teenused (näiteks välja trükitud fotod, kappad jne) võivad sisaldada käibemaksu.

2.4. Kõik Veebilehe hinnakalkulaatoris toodud hinnad muutuvad vastavalt tellitavatele kogustele. Mida suurem tellimus, seda odavamad hinnad.

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Tellimus on võimalik esitada valgusjavari.ee veebilehel ilma sisse logimata.

3.2. Klient valib Veebilehe hinnakalkulaatoris välja soovitud teenused ja lisab need ostukorvi.

3.3. Kuni teenuste eest tasumiseni on võimalik kõiki koguseid muuta või kustutada.

3.4. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, valida teenuse teostamise koht ja makseviis ning vajutada nuppu „Kinnita Broneering“.

3.5. Tellimus loetakse vormistatuks pärast „Kinnita Broneering“ nupu vajutamist.

3.6. Veebileht saadab Kliendi e-posti aadressile tellimuse kinnituse. Peale teenuse teostamist ja piltide kätte toimetamist saadetakse Kliendile arve e-mailile.

3.7. Juhul kui Kliendi poolt valitud teenust ei ole võimalik teostada soovitud ajal/mahus/viisil ning Müüja ja Klient ei leia muudatusi tehes kompromissi siis on Müüjal õigus tellimus tühistada. Kui Klient on tellimuse eest tasunud, siis kuulub kogu ettemaks tagastamisele

4. Tasumine

4.1. Teenuste eest võib tasuda nii ettemaksuna pangalingi abil või pildistama tulles kohapeal või arve alusel piltide valmimisel.

4.2. Tellimuse eest saab tasuda ostukorvis pakutud makseviisidega - kohapeal sularahas, ülekandega arve alusel või siis pangalinke kasutades.

5. Toimumise koht ja aeg ning kohaletoimetamine

5.1. Kui pildistamise kohta tuleb Kannistiku tee 18, Lemmatsi aadressilt edasi-tagasi kaugus suurem kui 20 kilomeetrit, siis lisandub teenuste hinnale ka transpordikulu. See on automaatselt näha ka hinnakalkulaatorist.

5.2. Fotod toimetatakse digitaalsel kujul kliendini elektrooniliselt (pilvekonto vahendusel) ja selle eest eraldi mingit tasu ei küsita.

5.3 Välja trükitud piltide, kappade või muude füüsiliste toodete puhul tuleb Kliendil endal toodetele meie stuudiosse järele tulla või leppida kokku transpordi viis soovitud kohta. Transpordi eest tasub Klient ise.

5.4. Pildid töödeldakse ja toimetatakse kätte niipea kui võimalik kuid mitte hiljemalt:
* kuni 2 tunnine fotosessioon - 2 nädalat peale pildistamist
* üle 2 tunni üritus või pulmad - 8 nädalat peale pildistamist
* tootefotod - 4 nädalat peale pildistamist

6. Taganemisõigus

6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus Veebipoes sõlmitud tellimusest taganeda kuni teenuste osutamiseni.

6.2. Taganemisõigus ei kohaldu vahendatavatele toodetele/teenustele, mille eest Müüja on kolmandale osapoolele juba tasunud ning mille tellimust ei saa tühistada.

7. Pretensioonide esitamine ja vastutus

7.1 Müüja vastutab Kliendile teenuste osutamise kvaliteedi eest määral mis on fotograafias mõistlik. Ostja saab tellitavate fotode ja teenuste kvaliteeti hinnata Müüja senist portfooliot hinnates.

7.2. Müüja vastutab teenuse osutamise õigeaegsuse eest, fotofailide säilimise ja kvaliteetselt üleandmise eest.

7.3. Kolmandatelt osapooltelt vahendatud välja trükitud fotode ja kappade eest Müüja ei vastuta. Küll aga vastutab Müüja nende rikkumata kujul üleandmise eest Kliendile.

8. Vaidluste lahendamine

8.1. Kui Kliendil on Müüja vastu pretensioone palume need edastada e-posti aadressile janar[at]valgusjavari.ee.

8.2. Müüja ja Kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse (Rahukohtu 2 Tallinn 10130, http://www.tarbijakaitseamet.ee) ja tarbijavaidluste komisjoni (Rahukohtu 2 Tallinn 10130, http://www.komisjon.ee) vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks või kohtusse.

Kontakt

Heidi Eit
Jumestamine, stuudiokujundus
heidi[at]valgusjavari.ee
55 63 25 77

Janar Eit
Pildistamine, fototöötlus
janar[at]valgusjavari.ee
51 29 427
Valgus & Vari fotostuudio aadress:
Kannistiku tee 18, Lemmatsi 61704, Ülenurme Vald, Tartumaa

Ettevõtte andmed:
Value Factor OÜ
12730947
Top
{{ notification.title }} x
{{{ notification.data }}}