Kuidas pildistama tulla ja mida selga panna

Kirjutame sellest kuidas tulla pildistamisele ja mida võiks selga panna. Kuidas ennast hästi ette valmistada pilkupüüdvate fotode tegemiseks.

Heidi | 2017-01-23 | pere pildistamine | mida selga panna

Mida selga panna pildistama tulles ja millised on omavahel hästi kokkusobivad riided?

Erksad toonid mõjuvad fotol alati värske ja rõõmsameelsena

  • Soovitav on tulla sessioonile mitte varem kui 10 minutit enne sessiooni algust, sest enne Sind võib olla kellegi teise fotosessioon. 10 minutit on ettevalmistumiseks piisav aeg. Saab rahulikult juuksed kammida, riideid vahetada ja lastel suud puhtaks pühkida.

  • Kui Sul on kindel soov ja ettekujutus tehtavatest fotodest, siis saada kindlasti meile enne sessiooni mõned näidisfotod või kirjuta täpsemalt lisainfos kuidas pilti soovid teha. Saame ka eelnevalt valmistuda ning kogu protsess kulgeb ladusamalt. Lisaks tuleb koos alati häid mõtteid. Kuna me kõik oleme iseenda kõige suuremad kriitikud, oleks kasulik enne sessiooni fotograafile mainida, mis Sind enda juures häirib (soovimatu sünnimärk, mõni arm, käed, jalad vms). Või hoopis, mis poos Sulle endale kõige rohkem meeldib. Siis oskab fotograaf sessiooni ajal esile tuua Sinu parimaid külgi ning ka hilisemas töötluses arvestada Sinu soovidega.

  • Meie stuudiosse võib tulla ka jalatsitega, kuid need peaksid olema puhtad.  Seega on soovitav sessioonile kaasa võtta puhtad vahetusjalanõud või arvestada et pildistada paljajalu või sokkides (sel juhul mainida seda kõikidele perekliikmetele, et kõik saaksid ette valmistuda.

Pere pildistamine on palju lihtsam kui pereliikmete riided omavahel hästi kokku sobivad.

[Tagasi]

Kontakt

Heidi Eit
Jumestamine, stuudiokujundus
heidi[at]valgusjavari.ee
55 63 25 77

Janar Eit
Pildistamine, fototöötlus
janar[at]valgusjavari.ee
51 29 427
Valgus & Vari fotostuudio aadress:
Kannistiku tee 18, Lemmatsi 61704, Ülenurme Vald, Tartumaa

Ettevõtte andmed:
Value Factor OÜ
12730947
Top
{{ notification.title }} x
{{{ notification.data }}}