Fotostuudio Tartus millel on mugavustega broneerimissüsteem

Fotostuudio Tartus millel on täisautomaatne broneerimissüsteem


Kui me Heidiga 2015 aasta sügisel oma koduse fotostuudio otsustasime luua, siis ma ise endale seadsin sisimas eesmärgi - fotostuudio Tartus, millel on parim broneerimissüsteem. Parim minu jaoks tähendas seda, et klient ei peaks minu arvates fotograafiga edasi-tagasi kirjutama, et teada saada missuguseid aegasid kellelgi vaba on või palju üks või teine fotograaf Tartus maksab.

Hea broneerimissüsteem oli loodava kodulehe ja selle haldussüsteemi keskseks osaks. Täna - paar aastat hiljem võin kindlusega öelda, et tegin täiesti õige eelduse. Oleme paljudelt klientidelt saanud positiivset tagasisidet just mugava broneerimissüsteemi eest.

Kodulehe ja kogu taustsüsteemi arendan ise (sest tegelen niikuinii igapäevaselt tegelikult ka tarkvaraarendusega) ja suuremaid või pisemaid uuendusi olen kodulehele tänase seisuga teinud juba veidi üle 200 korra:)

Siin pisike ekraanitõmmis kodulehe koodi versioonihalduse "git" ekraanist.

Tänaseks on automatiseeritud päris palju meie fototeenuse pakkumise protsessist. Kõik selleks, et klientidele kvaliteetsemat teenust pakkuda.

Kvaliteetne tähendab meie jaoks seda, et me suudaks oma lubadusi täita. Ei unusta ega tee topeltbroneeringuid, ei riski klientide fotode kadumisega, hoiame hinnad läbipaistvad, ei karista ega sanktsioneeri ülearu ühtegi fotode kasutusaspekti ja otse loomulikult - püüame standardiseerida ja arendada pidevalt paremaks oma pildistamise ja fototöötluse protsessi.

Kõige selle tagamiseks on tulnud teha lugematu arv pisikesi parendusi ja standardiseerida ning automatiseerida seal kus võimalik ja kus see on lihtsate vahenditega teostatav.

Uueks väljakutseks on olla ka kvaliteetne fotolabor Tartus. Trükkida pilte sellise kvaliteedi ja hinnaga millega me ise rahul oleks ja niimoodi pikaajaliselt head teenust pakkudes ka selles valdkonnas väärtust luua oma klientidele.

Hetkel saab piltide trükkimist tellida meie kliendikeskkonnas olevatest galeriidest aga plaanis on õige pea teha ka eraldi moodul kustkaudu saaks igaüks enda fotosid üles laadides meilt printimist tellida. Eesmärgiks on ka siin teha fotode trükkimine Tartu piirkonnas ja võib-olla ka veidike kaugemal väga mugavaks ja paindlikuks konkurentsivõimelise hinnaga.

Loodame parimat.


[Tagasi]

Kontakt

Heidi Eit
Jumestamine, stuudiokujundus
heidi[at]valgusjavari.ee
55 63 25 77

Janar Eit
Pildistamine, fototöötlus
janar[at]valgusjavari.ee
51 29 427
Valgus & Vari fotostuudio aadress:
Kannistiku tee 18, Lemmatsi 61704, Ülenurme Vald, Tartumaa

Ettevõtte andmed:
Value Factor OÜ
12730947
Top
{{ notification.title }} x
{{{ notification.data }}}