Fotode trükkimine tartu lähistel meie koduses fotostuudios.

#fotode-trukkimine-tartu

Kvaliteetsete fotode trükkimine Tartus ja Lõuna-Eestis


Olles juba mõnda aega fotograafiavaldkonnas tegutsenud oleme mitmel korral tundnud puudust sellest, et me ei suutnud piisavalt kiiresti või meile sobiliku kvaliteediga fotosid klientidele välja trükkida. Tekkiski mõte teha üks kvaliteetne fotolabor Tartus - ja nagu meile kombeks, siis ikka kodustes tingimustes oma koduses fotostuudios.


Fotosid trükime kvaliteetse Epson SureLab D700 printeriga 240...270g/mpaberile.

[Loe edasi]

Fotostuudio Tartus millel on mugavustega broneerimissüsteem


Kui me Heidiga 2015 aasta sügisel oma koduse fotostuudio otsustasime luua, siis ma ise endale seadsin sisimas eesmärgi - fotostuudio Tartus, millel on parim broneerimissüsteem. Parim minu jaoks tähendas seda, et klient ei peaks minu arvates fotograafiga edasi-tagasi kirjutama, et teada saada missuguseid aegasid kellelgi vaba on või palju üks või teine fotograaf Tartus maksab.

Hea broneerimissüsteem oli loodava kodulehe ja selle haldussüsteemi keskseks osaks. Täna - paar aastat hiljem võin kindlusega öelda, et tegin täiesti õige eelduse. Oleme paljudelt klientidelt saanud positiivset tagasisidet just mugava broneerimissüsteemi eest.

Kodulehe ja kogu taustsüsteemi arendan ise (sest tegelen niikuinii igapäevaselt tegelikult ka tarkvaraarendusega) ja suuremaid või pisemaid uuendusi olen kodulehele tänase seisuga teinud juba veidi üle 200 korra:)

Siin pisike ekraanitõmmis kodulehe koodi versioonihalduse "git" ekraanist.

[Loe edasi]

Kontakt

Heidi Eit
Jumestamine, stuudiokujundus
heidi[at]valgusjavari.ee
55 63 25 77

Janar Eit
Pildistamine, fototöötlus
janar[at]valgusjavari.ee
51 29 427
Valgus & Vari fotostuudio aadress:
Kannistiku tee 18, Lemmatsi 61704, Ülenurme Vald, Tartumaa

Ettevõtte andmed:
Value Factor OÜ
12730947
Top
{{ notification.title }} x
{{{ notification.data }}}